VODNÁŘ  21. 1. - 18. 2. 

22. 7. - pondělí

Pokud jste v minulých dnech vsadili jen na spekulaci a vypočítavost v obchodní sféře, není vyloučeno,že jste mohli dosáhnout slušného finančního zisku, ale pozor na image prohnaného obchodníka, s kterým na podruhé nechce nikdo nic t.

23. 7. - úterý

Je dobře, že sledky, které jste opřeli o bezměrnou píli, se vám v dobré obrací, neboť tak by to opravdu mělo vy-padat V podobném úsilí určivytrvejte a prohlubujte svůj úspěch.

24.7. - středa

Kosmické vlivy dokonale rozetnuly vaše znamení -únorovým zrozencům ukazuje osud stale příznivou tvář, ti lednoví však mohou zakoušet velice krušné a kritické dny, především v osobním životě.

25. 7. - čtvrtek

Dnes opravdu není dobrý den hrát si na hrdiny. Tentokrát platí „Kdo uteče, vyhraje," neboť úplněk ve vašem znamení se může hned od rána projevovat velkou nesoustředěností a nevysvětlitelnou agresivitou.

26. 7. - pátek

Vaše laškování s osobami opačného pohlaví není a nebude tak nevinné, jak se ho snažíte prezentovat ve svém okolí, neboť úsilí, které vynakládáte na zviditelnění své osoby, je pro každého nepřehlednutelné.

27. 7. - sobota

Neblahé životní záležitosti si někdy nevybírají dvířka, kterými vstoupí do vašeho života. I dnes je jim naplno otevřena brána, kterou jim už delší čas buduje planeta Neptun. Hodně nepříjemností můžete smést ohněm upřímnosti a vřelosti.

28.7.-neděle

Některým těžkostem či nepříjemnostem je dobré se obratně vyhnout, jiné je lepši rázně řešit. Jediné, co v žádném případě neupřednostňujte, je odložení naneurčito, neboť víte, že v takoch případech těžkosti nemlží, ale naopak rostou.

Vodnáři
Když váš partner je...

    Beran: Je-li nezadaný, může se těšit na zajímavé seznámení. Nejde sice o nic světoborného, ale ve zbytku prázdnin si na nudu rozhodně nebude muset stěžovat. Býk: Velice vám imponuje, jak si umí prosadit své názory. V tomto týdnu je ale bude prosazovat zejména na váš úkor, což se vám opravdu líbit nebude.
Blíženec: S víkendovou Lunou v Rybách to s ním jednoduché nebude. Každé slovo bude brát jako skrytý útok a jenom těžko mu budete vysvětlovat, že by měl mít i smysl pro humor. Rak: Pokud vás požádá o alibi, velice to zvažte. Hlavně v první polovině týdne se vám podobné samantánské gesto nevyplatí, a dokonce se obrátí proti vám.
Lev: Nemel by si udělat www stránku nebo podobnou jinou prezentaci? Možná byste ho o tom měli šikovně přesvědčit a vysvětlit mu, ze se bez toho dneska podnikat nedá. Panna: Problémy vám udělá jeho zaměstnavatel. Nařídí nucenou dovolenou, a tím vám nabourá veškeré prázdninové plány. Nebojte se - zvládnete to.
Váha: Pozor by si mel dávat na vše, co jenom trochu zavání nezákonností. V tomto týdnu se mu nevyplatí ani to, co všem lidem v jeho okolí jindy bez problémů prochází. Štír: Odmítali jste ho tak dlouho, až se podle toho zařídil a nasel si někoho jiného. Ted byste si pro změnu dali říct, ale je už bohužel opravdu pozdě.
Střelec:  Měli byste začít dohlížet na jeho četbu. Můžete se pokusit odvrátit jeho mysl od líbi literatury k něčemu hlubšímu a zasloužit se tak o jeho duchovni rozvoj. Kozoroh: Čekají ho zážitky, které vypadají jako vystřižené z televizního seriálu. Jste snad jediní, kdo mu je budou věřit. I když jenom proto, že víte, ze by si nikdy nic takového nebyl schopen vymyslet.
Vodnář: Kdybyste si vzali od čtvrtka dovolenou, mohli byste tím minimalizovat veškeré škody, které průchod Luny vaším znamením natropí. Vzhledem k obsazenému Lvu by jich mohlo byt hodně. Ryba: Snaží se sice ze všech sil, ale jeho konání presto nebude korunováno úspěchem. Měl by se smířit s tím, ze jsou na světě jisté věci, na které nemá, a nesnažit se o nemožné.

Copyright © 2002 MaRcom-Eko s.r.o