VÁHY  23. 9. - 23. 10.  

22. 7. - pondělí

Štěstí, které vytrvale vábíte na svoje znamení, nemůže být opravdové, kd se nedokážete pořádně uvolnit a účinně tak shodit napětí, které na vás přenáše jiní.

23. 7. - úterý

Neptun v pohodovém úhlu vás láká k přitažlivým kontaktům a u mladších roční i k častým erotickým stahům s nejasným koncem. V každém případě se v první půli prázdnin nudit nebudete.

24. 7. - středa

Pro první dekadent Vah bude jednoznačně potřeba upevnit své zdraví. Nejvhodnějším pohybem se bude jevit plavání a jiné převážně vodní sporty, výborný je také běh vodou po kraji písečné pláže.

25. 7. - čtvrtek

Vlivy nevyzpytatelné Černé kuny z opozičního Berana pomalu dostávají smířlivější charakter a pozvolna přestanou zatěžovat vaši zdravotní stránku. Po zbytek týdne to nebude jiné.

26.7. - pátek

Někdy si dáváte k vyjádřením se k různým okolnostem pořádně na čas, ale to je také součástí vaší povahy. Také na tom je nejlépe patrný typický rozpor vašeho málo rozhodného vzdušného znamení.

27. 7. - sobota

N si dělat starosti, když je tolik možnosti, jak příjemně strávit dnešní noc. Úspěšní by měli být v tomto ohledu zrozenci třetího dekadentu, ostatní Váhy by se měly držet spíše poblíž domova.

28. 7. - neděle

Někdy se člověk v dobré víře snaží udělat něco skvělého a nakonec z toho vychází pravý opak. Pokud se dnes stane něco podobného také vám, nedělejte z toho předčasné závěry.

Váhy
Když váš partner je...

Beran: Řekne vám to, co jste od něho vždycky chtěli slyšet. Berte to jako důkaz toho, že ho váš vztah a váš vliv kultivují a dělají z něj téměř až přívětivého člověka. Býk: Nesnažte se vyvolat jeho žárlivost. Jeho láska je sice hluboká, ale bojovat o vás s nikým nebude. Je daleko pravděpodobnější, že vás nechá jít svou cestou a ještě vám popřeje hodně štěstí.
Blíženec: Není pro něj nic lehčího, než aby se povznesl nad minulost. Vám to sice může připadat nepochopitelné, ale on ví, že za sebou zátěž minulosti vláčel už dost dlouho. Rak: Když začnete realizovat své nejodvážnější sny, váš miláček sice lapne po dechu, ale určitě se s nadšením přidá. Pro to, aby se projevil upřímně, potřebuje pouze impuls a ten mu vy velkoryse poskytnete
Lev: Rytíř na bílém koni odmítá přijet a ani princezna se nekoná.  Až do tohoto dne jste si mohli myslet, ze je Lev nahradí, ale budete se muset svých snů vzdát a připustit si, že je to úplně normální člověk. Panna: Bude vám sloužit jako dobrý vzor. Vidíte na něm, jak se dají těžkosti překonávat a dospějete kzoru, ze to budete dále dělat přesně tak.
Váha: Většinou jste pyšní na to, jak si umí prosadit svou a jak se všemi zametá. Teď  však tento rys použil i proti vám a je vám rázem méně sympatický. Štír: Bude muset přepracovat své plány. Zvláště mladší ročníky z tohoto znamení se budou muset zamyslet nad tím, zda je jejich zvolená profesní dráha opravdu ta nejlepší.
Střelec: Budete spolu zažívat velice šťastné a zajímavé chvíle. Váš miláček bude navíc plný energie, a proto se budete muset ze všech sil snažit, abyste s m udrželi krok. Kozoroh: Při jakémkoliv jednání by měl mít oči otevřené. Není vyloučeno, že ho chce někdo použit jako figurky ve velice složité a komplikované hře.
Vodnář: Problémy nastanou se středečním vstupem Luny do jeho znamení. Bude mít dojem, ze ho nikdo z vašich příbuzných nebere dost vážně a obviní z toho samozřejmě vás. Ryba: Jeho naivita vám občas připadá až dětinská, ale to rozhodně není důvod pro to, abyste si z něho tropili legraci. Prohnaných lidi máte kolem sebe přece daleko více, než byste si prali.

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o