STŘELEC  23. 11. - 21. 12.  

22. 7. - pondělí

Ještě jste nevyšli z drobných komplikací a se na vás řítí jiné, daleko horšího rázu. Bude proto nejdůležitější zachovat si chladnou hlavu a perfektní citovou rozvahu pak bude vše OK.

23. 7. - úterý

Kapka žárlivosti od vaší vyvolené či vyvoleného není na závadu a lze ji považovat za součást zdravého vztahu. Hranice, která vám je v tomto ohledu sympatická ne musí však vyhovovat právě vašemu protějšku.

24.7. - středa

Jsou hranice, za které by nemělo chodit ani vaše zname, zvláště když dobré náhody si vás najdou sami. Je pouze na vás jakte volny diář a dobitý mobil abyste mohli rychle jednat.

25. 7. - čtvrtek

Nedá se říci, že rozmarné léto je doba romantických radovánek, neboť události okolo vás dostávají takový spád, že závěr července bude tak i tak pro vás hodně horký.

26. 7. - pátek

Vaše nadše pro to, co právě děláte, je ve velkém rozporu s tím, co jste ve skutečnosti chtěli dělat původně. O rozporech ve své povaze dobře víte a často je přičítáte silné intuici, která vám správně našeptává díky Neptunu ve Vodnáři.

27.7,-sobota

Stačí někde sehnat potřebné finance a vaše plány, jak strávit báječný víkend, mohou odstartovat. Mimo tuto prekérní maličkost totiž máte vše připraveno a promyšleno přímo skvěle.

28. 7. - neděle

Kompilace planet vám prokazuje přímo královskou službu. Stáváte se stále miláčkem různých náhod a dobrých vlivů, jež vás ženou k úspěchu jako horská bystřina. Proč se tedy vůbec vzrušovat?

 

Střelci
Když váš partner je...

    Beran:  Už dávno víte, že u něj nic neprosadíte ani trpělivostí, ani diplomacií. V tomto týdnu to tedy vypadá na pěkný kravál, jehož budete chtě nechtě muset byt hlavním hrdinou . Býk: Na rozdíl od vás svou silu nasazuje velice netakticky. Tam, kde k tomu není důvod, řve jako na lesy a tam, kde by naopak křičet měl, je velice zticha.
Blíženec: O víkendu bude Luna v Rybách a vy byste si měli být co nejvzdálenější. Budete mít oba tendenci zamíchat se do věcí, které vám přinesou samé problémy. Rak: Měli byste mu zdůraznit, ze drive byl na nesplněny slib manželství paragraf. V tomto tisíciletí se to sice odbude v jehoípadě jenom skandálem, ale ani ten vám příjemný nebude.
Lev: Nebraňte mu v žádných kulinářských experimentech. Když mu svěříte vařečku do ruky, zjistíte ke svému údivu, že i dobře zná jídlo vytvořené jeho rukou může chutnat docela jinak. Panna:  Nesnažte se ho okouzlovat drahými dárky. Při své povaze se vám to bude snažit vrátit a všechno to brzy sklouzne do obchodu který nemá s city nic společného.
Váha: Zkuste velkoryse urovnávat spory, které musí řešit. Zatím to sice vypadá beznadějně, ale brzy budete rádi, že jste na sebe úlohu smírčího soudce přijali. Štír: Někdo z jehoátel uspořádá zásnuby a pozve vás na oslavu. Vám to sice v dneš době připadá poněkud přehnané, ale klidně tam běžte. Aspoň se spolu dostanete mezi lidi.
Střelec: Pokud je něco komplikované, cítíte se tam v tomto týdnu jako ryby ve vodě. Problém však nastane v příštím týdnu, kdy se z vás kaž bude snažit vytáhnout, o co doopravdy běží. Kozoroh: Opravdu by vám vadilo, kdyby se rozhodl pro práci mimo vaše trvale bydliště? Zároveň si můžete položit otázku, zda se bojíte více o jeho nebo o svoji věrnost.
 Vodnář: Vaše domýšlivost na to, čeho jste v životě dosáhli, rozhodně není na místě. Je pravda, že nejste jen tak někdo, ale je také pravda, že je to z valné části zásluhou vašeho protějšku který vám dodával sebedůvěru. Ryba:  Když se cítíte oba doma nejlépe, je zbyteč abyste někam jezdili dovolenou můžete věnovat po zná krás svého kraje a návštěvám příbuzných. Nudit se opravdu nebudete.

Copyright © 2002 MaRcom-Eko s.r.o