ŠTÍR  24.10. - 22. 11.  

22. 7. - pondělí

Mars, který hrubě napadl vrchol vašeho  druhého domu přinutí mužské zrozence se silně vyvinutým marsovským elementem zamyslet se zda finanční prostředky vynakládané na erotické výstřelky nejsou až příliš vysoké.

23. 7. - úterý

Nejhorší co by mohlo v současné době zrozence Štíra potkat je uspokojit se se současnou ekonomickou situací, která je může rychle při špatném odhadu dostat do nepředpokládaných finančních obtíží. V době dovolených by to nebylo příl povzbudivé.

24.7,-středa

I když se astrologický úsek Štíra ocitá na problematičtější straně zodiaku obtíže a trampoty se u vás nebudou projevovat tak markantně jako u jiných znamení což je možná také důvod k uspokojení.

25. 7. - čtvrtek

Prázdná kapsa před začínajícím prosluněným víkendem to sice není pro zrozence aktivního Štíra příjemná představa, ale v životě jste zažili i horši situace a přesto jste se dokázali skvěle pobavit.

26. 7. - pátek

Kvadrát ze stellia planet v žádném případě nepodceňujte neboť i skvělá situace může získat jinou podobu jako když chameleon mění barvu. Na pružné obranné kroky by pak najednou bylo málo času.

27.7.-sobota

I dnes můžete více ztratit než získat proto jednejte uvážlivě. Raději za každou cenu neprosazujte svoji, ale snažte se pro řešeni vzniklých potíží získat co nejvíce času neboť ten jediný bude vaším spojencem.

 28. 7. - neděle

Obklopit se samotou je pro každé vodní znamení čas od času velice prospěšné neboť jejich věčně přetížená mysl se v naprostém klidu opět vynikajícím způsobem dokonale zrestauruje.

 

Štíři
Když váš partner je...

    Beran: Všichni se nedají měřit stejným metrem. Vzpomeňte si na tuto moudrost ve chvíli kdy budou mít lidé kolem vás dojem že vám nestačí a zastaňte se ho. Býk: Pozor by si měl dávat hlavně na větši shluky lidi. Se Sluncem a několika planetami v kvadratuře by se v skrumáži nemusel dobře orientovat a mohl by přijít k úrazu.
Blíženec: I když má práce sebevíc na vás si čas vždycky udělá. Až koncem týdne zjistíte, že pro hezké chvíle které s vámi tráví dokonce pracoval i v noci. Rak: Na jeho pracovišti vypukne koncem týdne malová nebo podobná taškařice. Váš miláček by se měl nenápadně stáhnout stranou protože čas dozrál a pracovat můžou zase jednou jiní.
Lev: Úplněk ve Vodnáři vám může změnit život. On bude pod jeho vlivem mít dojem že ho jenom omezujete a vy pod stejným vlivem nebudete mít ani tu nejmenší chuť  s tím přestat. Panna: Pozor by si mel dávat na migny. Venuše v jeho znamení ho vybavuje touhou po dokonalosti v každém ohledu a není divu ze se lo takovému zatíže brání co nejúčinnějšim způsobem.
Váha: Partner, který mu odešel, šel jenom proto aby udělal místo lepšímu. Situace se poněkud uklidnila a nikde není psáno že byste tím lepším nemohli byt zrovna vy. Štír: Pozor by si l dávat zejména vípadě, že pracuje s modely. Hrozí nebezpečí že si mu na ně někdo sedne a celá jeho dlouhodobá práce bude rázem zničená.
Střelec: I přes veškeré možné výkyvy je na tom energeticky velice dobře. Stihne toho dvakrát více než obvykle a navíc si ještě najde čas aby vám pomohl. Kozoroh: Koncem týdne se začne pohoda zřetelně vyjasňovat. Když na tyto dny ponecháte všechny problematické záležitosti budete jednat moudře a vaše prozíravost se vám vyplatí.
 Vodnář: Jeho paměť byste podceňovat neměli. Vypadá sice jako nekňuba, ale velmi dobře ví co jste kde naslibovali bez nejmenšího úmyslu to také splnit. Ryba: Zvláště vípadě kdy je z mladší generace byste měli jeho názorům naslouchat. Vaše myšlení není neomylné a čím dříve si to připustíte tím je pro vás lépe.

Copyright © 2002 MaRcom-Eko s.r.o