RYBY  19. 2. - 20. 3. 

22. 7. - pon

Zdá se, že příležitostné lásky se vám vyhýbají velkým obloukem. Určitě nebude nutné za každou cenu usilovat o změnu v této oblasti, neboť byste si mohli odehnat zajímavý vztah, který se u vás teprve rodí.

23. 7. - úterý

Perfektní zdraví a pocit vlast hodnoty - to jsou atributy, které vás budou provázet na konci červencového měsíce. Pro každou Rybu to znamená velice cenné hodnoty, které si zaslouží dobře prožít.

24.7.-středa

Nechoď'te se zavřenýma očima, ani se na okol svět nedívejte příliš idealisticky. Hlavně se připravte na to, že osud vám v závěru týdne nabídne zbrusu nové příležitosti, při kterých bude zapotřebí pouze zrnka odvahy a ráznosti.

25.7. - čtvrtek

Úplněk v sousedním znamení Vodnáře rozpoutal celý kolotoč událostí nepříznivých, ale i těch šťastných, které se odrážejí právě do vašeho znamení. Využít i té nejmenší příležitosti je vaší předností.

26.7. - pátek

Stále více hravosti a tvořivosti se vkrádá díky působení pátého domu do vašeho znamení. Uitě neodmítejte pozvání na sportovní odpoledne, už jako diváci či přímo aktivní účastníci.

27. 7. - sobota

Luna, která pomalu vstupuje do stale silnějšího opozičního aspektu s Venuší, poškádlí vaše znamení dávkou žárlivosti a menší tolerance k výstřelkům vašeho partnera, kterou jen stěží dokážete překonávat.

28. 7. - neděle

Kód lásky a citového porozumění, který vkládáte do každého svého činu, bude opět stát u ústupků, které jste ochotniinit svému nekompromisnímu či konfrontačnímu okolí. Nakonec však na tom určitě neproděláte.

Ryby
Když váš partner je...

    Beran: Nečekejte, že se o vás v případě letní virózy bude trpělivě starat. Daleko pravděpodobněji vám vynadá, že si zbytečně vymýšlíte a že si za všechny potíže ste-ně můžete sami. Býk: Neměl by se obávat jakýchkoliv investic. Jupiter pořád ještě stojí v Raku a on může jednou akcí pod-statně vylepšit vaše finanční postavení.
Blíženec: Neměli byste s mm vstupovat do prime konfrontace. Na výhru v ústním souboji v tomto týdnu nemáte a bylo by zbytečné, abyste dělali lidem kolem sebe laciné divadlo. Rak: Nemel by se obávat bránit. Celé okolí včetně vás je zvyklé, že na sobě nechá dříví štípat a neuvědomuje si, že nazrál čas k tomu, aby od tohoto přístupu upustil.
Lev: Normálně usmiřuje rozhádané děti, ale v tomto týdnu přijde řada na jeho rozhádané rodiče. Bude však muset nasadit veškerou svou autoritu, aby situaci zvládl. Panna: Hlavně přes víkend by si měl dávat pozor na to, co si bere na nohy. I dobře vyšlápnuté boty se mohou zachovat nepředvídatelně a zkomplikovat vám výlet.
Váha: Může přijít na kloub zvlášť zapeklitým věcem. Když ale bude v tom zkoumání, mohl by začít uvažovat i nad motivy vašich činů - a nedá se říct, že by ho to, na coijde, potěšilo. Štír: za žádnou cenu si nenechte vnutit jeho pravidla hry. Víte, ze si je umí přizpůsobovat přesně podle svých potřeba a víte také, ze na to, co si přejete vy, nebude brat zřetel.
Střelec: Pokud má co mít s úřadem práce, měl by tam zajít ihned. Zvláště ve čtvrtek nebo v pátek by tam mohl najit místo, které ho bude bavit a navíc bude i dobře placené . Kozoroh:  Vás ovlivni kvadratura Venuše-Pluto a on z toho bude mít těžkou hlavu. Jenom obtížně mu budete vysvětlovat, ze jeho se vaše citové zmatky v podstatě netýkají a ze mu rozhodně nehodláte utéct.
 Vodnář:  Bude pracovat spíš ve prospěch svých přátel než ve svůj vlastní. Může vám to připadat nespravedlivé, ale s hojně obsazeným znamením Lva v opozici se snad nic jiného ani dělat nedá. Ryba: Přes víkend si dávejte oba pozor na alkohol. Zvláště v citové oblasti si tímto způsobem můžete nadělat podstatně větší problémy, než máte dosud.

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o