RAK  22. 6. - 22. 7. 

22. 7. - pondělí

Mars v posílené pozici ve znamení Lva je v tomtodnu kritickým momentem. Především třetí a druhý dekadent Raka dozná mnoho změn ve svém vlastním společenském vlivu.

23. 7. - úterý

Opatrně jistěte svoji pozici, neboť s posunem silné kompilace planet do znamení Lva může stále docházet k těžko předvídatelným situam, nejenom u lidí, ale i u přírodních živlů.

24. 7. - středa

Teplý červencový tropicky déšť bude průvodním jevem k teplotám, jež se budou lépe snášet u vody než v práci, které se vám v poslední době nakupilo více než dost.

25. 7. - čtvrtek

Pozor na málo chtěnou okolnost, se kterou se běžně při milostném styku nepočítá. Patří k ní samozřejmě i překvapivé zastižení in flagranti žárlivým manželem.

26. 7. - pátek

Jupiter, který se chystá na tranzit do sousedního znamení Lva, je stále nakloněn vašim dobyvačným choutkám. Krok po kroku se pokoušíte intimji sblížit s vašimi kolegyněmi či spolupracovníky v zaměstnání a podobně.

27. 7. - sobota

Venuše v sextilu na váš desátý dům vhodně vyvažuje nebeskou houpačku, zjemňuje střety a ukazuje na diplomatickou cestu. Vyhoupnout se na je nutné, chcete-li opět dosáhnout pozitivních výsledků.

28. 7. - neděle

Často se mluví o nebezpečí, které se km dostává od různých duchovních fundamentalistů. Ve skutečnosti se tito lidé s chybně pochopenými základy víry neuvědoměle drží pouze suterénu nižšího vědomí, nikoli povznášející síly ducha.

Raci

Když váš partner je...

    Beran:  Problémy budete mít s osobami stejného pohlaví. Z kamarádů či kamarádek se vyklubaly bestie, které hodlají urvat to, co je vám nejdražší. Naštěstí se nedáte. Býk: Před problémy utekl na dovolenou, ale po návratu zjišťuje, že mu to nebylo nic platné. Bude se s tím muset pustit do křížku a žádné vyhýbání mu nepomůže.
Blíženec: ichni se vás budou ptát na to, co vězí za změnami, které v jeho životě probíhají. Vy o tom víte stejně málo, jako ostatní a budete to muset taky poznat. Rak: Život vám budou znepříjemňovat neustále telefony a zprávy. Každý se s vámi chce podělit o své zážitky a naprosto si nepřipouští, že máte své práce dost.
Lev: Bude mít oprávněný dojem, ze je pod silnou ochranou. Pokud se nebude snažit události příliš ovlivňovat, stihne všechno. I když na uplně poslední chvíli. Panna: Pozor by si měl dát zejména v případě, že se věnuje něčemu, co je spočítatelné. Zvláště v sobotu a v neděli bude mít proti všem svým zvyklostem tendenci k roztržitosti.
Váha: Středeční kvadratura Venuše-Pluto vám jenom trochu okoření vztah. Dopoledne budete mít pocit, že se vám to s miláčkem vůbec nevede, ale odpoledne dospějete k závěru, že by to s jiným lepší nebylo. Štír: Měl by si dávat pozor na všechno, co přesahuje každodenní rutinu. Vzhledem k planetám ve Lvu má tendenci k jednáni, které se mu (a tím i vám) časern nemusí vyplatit.
Střelec: Sok z tohoto znamení vás opravdu ohrozit nemůže. Na rozdíl od vás není schopen vnímavosti a citlivosti, která z vás dělá tolik vyhledávaného společníka i milence. Kozoroh: Naštěstí nikam nespěchá Ví, ze jeho problematických dnu je již nakrátko a ze se všechny problematické situace zakrátko vyřeší. Můžete se tedy těšit na klidný týden.
 Vodnář:  V neděli si dávejte pozor na to, co sm udělá opozice Mars-Neptun. Když na jeho hazardérské plány přijdete včas, mate šanci zabránit tomu, aby je realizoval. Ryba: Neměl by za každou cenu trvat na svém. Jeho paměť občas vynechává a když si někdo dá tu práci, mohl by mu bez námahy dokázat, ze se lí - bohužel v zásadních věcech.

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o