PANNA  23. 8. - 22. 9. 

22. 7. - pondělí

Neochvějnost, s jakou si chcete dát do pořádku své domácí věci, nebude podpořena nejbližším okolím. Při důkladném pořádku se totiž vždy přijde na něco nekalého, co mělo zůstat skryto.

23. 7. - úterý

Vlažné aspekty Slunce a citlivost Venuše podporují ve vitálnosti planetku Juno, a tím zvýrazní vaši činorodou osobnost. To se však ii vaší dobré vůli nebude dařit úplně na sto procent.

24. 7. - středa

Nedělejte si těžkou hlavu ze skutečnosti, že se vám moc nedaří naplno prožívat letošní prázdniny. Vězte, že právě vaše znamení má vždy obvykle lepší až druhý prázdninový měsíc .

25. 7. - čtvrtek

I při konci týdne je nutné stále kalkulovat s tím, ze hodně záležitostí, do kterých se chcete vložit,jde velmi ztuha. Důkladná příprava je proto i pro zdánlijednoduchá jednání nutná.

26. 7. - pátek

Venuše se stale víceibližuje k hrotu dvanáctého domu, což spolu s ostatními aspekty bude znamenat, že se i přes dobré pracovní sledky můžete dostat do nepříjemných intrik a pomluv.

27.7.-sobota

I když se vám v průběhu týdne často lepila smůla na paty, dnešní sobota by měla patřit mezi ty šťastnější. Mějte však na mysli skutečnost, že po půlnoci se může vaše šťastná karta rychle otočit.

28. 7. - neděle

Celé vaše znamení zasáhnou opravdu příliš silné ničiaspekty, než abyste je brali na lehkou váhu. Buďte proto dnes nanejvýše opatrní, a toi všech činnostech, do kterých se chcete pustit.

Panny
Když váš partner je...

    Beran: Požádá vás, abyste mu šli pomoci vybrat něco vhodného na sebe. I když jde o čestný úkol, měli byste se mu vyhnout, protože se v otázce vkusu patrně neshodnete. Býk: Partner velmi dobře ví, jak umíte být příjemní ke svým známým. K němu vsak takoví nejste, a proto vás právem obviní z pokrytectví a podobných neduhů.
Blíženec: Je natolik naivní, že si myslí, že s vámi lichotkami něco zmůže. Vy mu to sice nebudete vymlouvat, ale zároveň mu dokážete, že tudy cesta k vám rozhodne nevede . Rak: Kdyby k vám byl býval trochu upřímnější, ušetřil by vám oběma minimálně jednu nepříjemnou chvíli. Vy byste pochopili, jaké jsou motivy jeho jednání a nemámili to z něho.
Lev: Opatrní buďte hlavně na vaše přátele opačného pohlaví. Když vás s nimi přichytí, zmocní se ho žárlivost a marně mu budete vysvětlovat, že je to nevinná záležitost a že v podstatě o nic nejde. Panna: Pokud se po delší době potkáte, sami se podivíte, jaké stopy na něm čas zanechal. Zbavíte se tak sice jedné iluze, ale zase se osvobodíte od jeho dlouholetého toxického vlivu.
Váha: Náhoda je opravdu rozmarná. Vy přijdete na zálety jeho partnera a budete si dělat hlavu, zda mu to mate říct. Možná by bylo lepší, kdybyste ještě chvilku počkali. Štír: Když si bude pevně stát za svými názory, vyslouží si úctu okolí i úctu vaši. Naštěstí mu tento postoj není cizí, a proto týden zvládne na výbornou.
Střelec: Váš vztah může být sice vášnivý, ale také bude krátkodobý. Pod vlivem kvadratury Venuše-Pluto se začnete zajímat o jeho skutečnou povahu. Kozoroh: Tok pomluv, který vás oba trápil, začíná slábnout. Vy spolu žijete tak mile a spořádaně, že na vás materl k drbům nenajde ani ta nejzavilejší sudička.
 Vodnář:  Pokud vás bude lákat ke chvílím dobrodružství, zkuste trochu riskovat. I vy máte dojem, že spořádaného života bylo dost a ze nastal čas na trochu bláznovství. Ryba: Pozor si dávejte zejména na příliš přehnané plány, které počítají s tím, že se vám bude dařit stale stejně dobře. Jupiter pomalu odchází z Raka a situace se může zhoupnout na druhou stranu .

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o