LEV  23. 7. - 22. 8.

22. 7. - pondělí

Urychleně je třeba připravit se na vstup Slunce do vašeho znamení. Tato skutečnost bude zajímavá nejen pro vás, ale i ve světovém dění posune některé oblasti ke změnám, které málokoho nechají chladným.

23. 7. - úterý

V brzké době se před vámi otevřou působivé šance, které bude třeba správně uchopit, neboť silný Mars bude každou vaši chybu nemilosrdně trestat. Pád z nadoblačných výšin, kam může dospět i vaše kariéra, by nebyl příjemný.

24. 7. - středa

Vaše mrzutost je způsobena narůstající Lunou, spěchající do úplňku v protilehlém Vodnáři. Zkontrolujte si svůj flak, hlídejte si hranici cholesterolu a přesuňte řešení rýsujících se těžkostí až na příští týden.

25. 7. - čtvrtek

Ani dnes se situace v zaměstnání, kterou můžete považovat minimálně za složitou, nevyjasní. Na boj s větrnými mlýny není vaše znamení stavěné, neboť jste klidnější, když můžete své protihráče jasně definovat.

26. 7. - patek

Vaši sexuální fantazii osloví v těchto teplých a bouřlivých dnech slušná dávka inspirace, kterou nijak neskrýváte. Neotřelé invence určitě nadchnou nejednu vaši obět.

27. 7. - sobota

Situace ve hvězdném seskupeni konečně uzrála na vybrání si času na oddech. Když odpočívat, tak minimálně dva týdny, jen tak jsou Lvi schopni se vymanit z obvyklých stereotypů a důkladně se uvolnit.

28. 7. - neděle

Dnešek je den, kdy vaše znamení může prožít mnoho působivých chvil s téměř každým znamením z hvězdného zombiaku, a to ať po stránce přátelské, sportovní nebo milostné.

Lvi                                                
Když váš partner je...

Beran: Merkur vám může vylepšit životní podmínky. Vy ale oba musíte mít všech pět pohromadě a hlavně nepropást žádnou - a to ani tu sebemenší - příležitost. Býk: V dělání dobrého dojmu je nyní nepřekonatelný. Vám sice není příliš jasné, co na něm ostatní vidí, ale to jste snad jediní. Všem kolem je jasno, že je to opravdu skvělý člověk, kterého vy naprosto nechápete.
Blíženec: Pokud jste pohádání, je poslední příležitost k tomu, abyste si podali ruku na usmířenou. Po středečním úplňku na to už nebude mít chuť ani jeden z vás. Rak: Dlouho jste ho neviděli a teď vám přímo vyrazil dech. Najednou máte dojem, že dospěl a získal přesně ty kvality, které jste v něm až dosud marně hledali. Problémem však zůstává, co s tím uděláte.
Lev: Svými nápady na vylepšení vašeho soužití partnera vůbec neoslovíte. Bude mít naopak pocit, že jím chcete manipulovat a že si ho chcete přizpůsobit k obrazu svému ještě víc, než je dosud. Panna: Zkuste si jít zahrát penis! Vašemu miláčkovi padne bílý úbor jako uli a ani vy v něm nebudete vypadat špatně. Spousta lidi si dokonce pomysli, ze tvoříte opravdu půvabný pár.
Váha: Nepouštějte se s nim do výměny názorů. Jeho samotného sice zvládnete levou zadní, ale musíte počítat s tím, ze mu na pomoc přispěchá široké okolí. Štír: Vypadá to, že zkušební lhůtu vymysleli v zákoníku práce jenom pro vašeho miláčka. Nejpozději ve čtvrtek přijde na to, ze se mu v práci nelíbí a v pátek ho díky tomuto ustanovení mate zase doma.
Střelec: Pokud ho čeká služební cesta, měl by předat volant komukoliv z jiného zname. Opatrnosti je třeba zvláště ve středu, kdy toto znamení ovlivňuje kvadratura Venuše-Pluto . Kozoroh:  V práci si můžete připadat jako na prázdnich. Šéf z tohoto znamení si užívá léta a vy se přesvědčíte o pravdivosti úsloví, že šéfova dovolená je dovolená dvojnásobná.
 Vodnář: V záležitostech delšího časového horizontu budete hledat kompromis mezi tím, co chce partner, a mezi tím, co chcete vy. Neustupujte zbytečně - ztracené pozice už zpátky nevybojujete. Ryba: V pátek by si měl dát pozor na vliv opozice Merkur-Neptun. Byla by škoda, aby pod jejím vlivem uvěřil něčemu, co nemá vůbec žádné opodstatnění .

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o