KOZOROH  22. 12. - 20. 1. 

22.7. - pondělí

Špatné vzájemné ozářeni Černé Luny a Měsíce učiní z dnešního pondělka hodně problematický den, kdy neshody mohou být tak veliké, že by si mohly vyžádat mimořádná řešení.

23. 7. - úterý

O tom, že ve své domácnosti nepředstavuje rozhodující prvek, se bude moci přesvědčit na vlastní kůži mnohý Kozorožec. Ani konfrontační postoje mu zlepšení nepřinesou.

24.7.-středa

Luna si už naštěstí šla páchat své kousky do sousedního postaveni Vodnáře a přestala tak evokovat Chirona ve vašem znamení, který nemá k vyvolání depresivních stavů nikdy daleko.

25. 7. - čtvrtek

Jsou okamžiky, kdy se ve vás probouzí mohutná vnitřní sila, vyvolaná úplňkem v sousedním znamení. Jde o to s ní správě naložit, neboť bude mít jen krátkodobé trvaní.

26.7. - pátek

Plánujete-li rodinný víkend či dovolenou, pak okolnosti i ve vašem postavení dozrály do správné polohy, kdy pro vás rodinná harmonie a vzájemný soulad bude optimální.

27. 7. - sobota

Léto pro vaše znamení otevřelo svoji náruč, z které je hříchem se neradovat někde v lůně přírody. I proměny počasí budou mít pro vás v tomto ohledu svoje neopakovatelné kouzlo.

28.7. - neděle

Dost možná, že si vaši nejbližší už zvykli na skutečnost, že hodně věcí uděláte když ne špatně, tak určitě alespoň neočekávané. Vaši přátelé, kteří vás vidi jednou za čas, mohou být ovšem z podobného chování silně rozladěni.

Kozorozi
Když váš partner je...

    Beran: Měli byste si ujasnit, co po sobě skutečně chcete. Vy už pomalu slyšíte znít svatební zvony, zatímco váš miláček bere celou záležitost jako příjemný a nezávazný letní flirt. Býk: Týden, kdy se vašemu miláčkovi do ničeho nechce. Pokud jste moudří a respektujete planetární postaveni, budete se jenom tiše modlit, aby mu nějaká zbytečná aktivita nevstoupila na mysl.
Blíženec: Své plány byste měli znovu promyslet. Někde se v nich skrývá docela malá chyba, která by vám však mohla pěkně znepříjemnit život. Rak: Plány si sice může udělat, ale spolehnout se na ně nemůže. Situace se bude měnit tak rychle a tak často, že se v tom, co zrovna platí, nevyzná ani jeden z vás.
Lev: Mate dojem, že znovu oživuje výměnný obchod. K vašemu obrovskému překvapení se zbavuje věcí, které za nic nestojí, a přináší domů něco, co určitě cenu má. Panna: Svým příbuzným by neměl dávat žádné peníze. Oni je rozhodně nepoužijí na účely, ke kterým byly určeny, a vy se kvůli nim jenom zbytečně pohádáte.
Váha: Znáte ho už dost dlouho, ale prozatím jste byli jenom kamarádi. Je možné, že se na sebe navzájem v tomto týdnu podíváte úplně jinýma očima. Štír: I když na vás nemá důvodu žárlit, udělá to. Vy sice víte, že za to můžou planety ze Lva a pochopíte ho, ale to neznamená, že by vám jeho jednáni vadilo méně.
Střelec: Náladu mě tak často, že nevíte, co si o tom mate myslet. Hlavně v sobotu a v neděli se ve svém jednání nevyzná ani on sám, takže počítejte s tím, že to bude náročné. Kozoroh:  Za romantické city jste se vždycky styděli, ale vypadá to, ze tentokrát padla kosa namen. Váš miláček je na tom stejně, a proto se můžete zasypávat komplimenty navzájem.
 Vodnář: Jestli ho chcete přinutit, aby se do vás zamiloval, ne nic lehčího. Brzy vás však přestane bavit a vy budete v bezesných nocích řešit další problém - tentokrát úplně opačný. Ryba: Při náhodných setkáních si budete téměř padat do náručí. Vaše chova je opravdu poněkud nekonvenční, a proto musíte počítat se všemi pomluvami a klepy, které za to na vaše hlavy padnou.

Copyright © 2002 MaRcom-Eko s.r.o