BÝK   21. 4. - 20. 5.

22. 7. - pondělí

Vaše touhy a záměry jsou sle trochu na vodě, ale ve skutečnosti máte vše dobře zváženo a promyšleno. Fiaska se nemusíte obávat a další dny vám v tomto ohledu dají ještě za pravdu.

23. 7. - úterý

Na nejkritičtější den v tomto týdnu a současně i celém měsíci se dobře připravte, neboť houpačka života vám může ukázat méně příjemnější tvář. Žádná okolnost však nebude tak vážná, abyste nemohliinit potřebné zachraňující kroky.

24. 7. - středa

Už jste konně odhalili zdroj neustálých problémů. Ty, jak jinak, vycházejí od nepřejícných a egoistických jedinců, kterým však dělat nějaké okamžité odvetné opatření bude pod vaši úroveň.

25. 7. - čtvrtek

V opravdovém životě se občas všechno protočí jak na obrtlíku, a co bylo včera aktuální a zajímavé, to je dnes úplně jinak. Hlavně, že i tyto nečekané okolnostim hrají do karet dobré trumfy.

26. 7. - pátek

Nepříznivé vlivy pomalu, ale jistě stáčíte ve svůj prospěch jak kvalitní pěnivé šampaňské. Na konci dnešního dne vám nezbude nic jiného, než siipít k dalším úspěchům se svým partnerem či kamarádem.

27. 7. - sobota

Pozor na přízeň Vodnářů, kteří vás budou přímo zasypávat svými nápady. Při bližším zkoumání však nebudou mít pevný základ a ekonomickou stabilitu, na což jste při svých projektech zvyklí.

28. 7. - neděle

V osidlech lásky ve víkendových dnech uvízne nejeden zamilovaný zrozenec Býka. I při silné přitažlivosti svého protějšku buďte spíše zdrženliví, neboť aspekty Venuše ze Lva jsou velice nadějné i pro dlouhodobý vztah.

 

Býci
Když váš partner je...

    Beran: : Jeho zvýšená únava zmizela jako mávnutím kouzelného proutku. Ted'je plný energie a vy se jenom divíte, co toho za jeden den stihne. Býk:  Pozor si dávejte na jakékoliv vyjednávání a jakékoliv smlouvy. Přízeň planet bude na nějakou dobu snížená a vy byste se mohli bez vlastni viny dostat do nemalých nepříjemností .
Blíženec: Objevujete v něm neustále nové sklony a vlastnosti. Bylo by krásné, kdyby vás všechny překvapily jenom příjemně, ale bohužel tomu tak zdaleka není. Rak: : Situace vás nutí ke změně plánů. Měli byste se ale ze všech sil snažit, aby on dokončil své rozpracované dílo a využil tak posledních dnů, kdy je Jupiter ještě v jeho znamení.
Lev: Jeho finanční záležitosti se začínají vylepšovat. Můžete se dokonce dočkat toho, že vás někam pozve a nebude chtít, abyste si svou útratu sami platili. Panna:  Bude dokonalým expertem ve ztrácení náramků, řetízků a jiných šperků. Pro klid v rodině by udělal nejlépe, kdyby takové věci raději nechával doma.
Váha: Konečně přijdete na to, proč pořád skučí a běduje. Doslechl se o vašich obtížích a domnívá se, že vás tímto způsobem odradí od žádosti o pomoc. Štír:  Pozor si dejte na středeční úplněk. Pod jeho vlivem si budete otvírat srdce natolik, až se pustíte do projednávání záležitosti, která by při zdravém rozumu zůstala navždy uzavřena.
Střelec: Nepřipouštějte si komplexy z toho, že jste méně schopní než je on. Je sice fakt, že vydělá víc peněz, ale to je údaj, který o jeho kvalitách vůbec nic nevypovídá. Kozoroh:  V sobotu a v neděli se s elánem pustí do řešení nahromaděných problémů. Jupiter už povoluje svůj protitlak a váš miláček bude jako znovu narozený.
 Vodnář: Mars v opozici mu příliš mnoho zdraví nepřinese. Měl by se mírnit a hlavně si hýčkat srdíčko, které může jeho unáhlenými reakcemi, ke kterým určitě dojde, docela slušně trpět. Ryba: Moudře si nedělá starosti s tím, s čím nemá šanci pohnout. Ví, že mu Venuše nepřeje a že by teď věnoval přílišné množství emocí něčemu, co příští měsíc zvládne s písní na rtech.

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o