BLÍŽENCI  21. 5. - 21. 6.   

22. 7. - pondělí

Saturn vaše znamení ještě zdaleka neopouští, ale v současnosti vám jeho negativní těžké vlivy komplikovat život nebudou. Naopak - při časté změně prostředí, která je o prázdninách pro každého Blížence samozřejmostí, se snadno odpoutáte od obtíží, které vám obvykle brání udělat krok vpřed.

23. 7. - úterý

Nepodceňujte malé nesnáze. Opatrný Saturn radí řešit |e i v samých začátcích, než se z nich stanou velké. Kupodivu snaha v tomto ohledu vám nechybí, což je často zdrojem překvapení pro druhé.

24. 7. - středa

Letos vám budou vyhovovat menší odpočinkové intervaly, a pokud zvolíte právě střed tohoto týdne za počátek svých volných dnů, nebudete toho v blízké budoucnosti ani trochu litovat.

25. 7. - čtvrtek

Celé vaše znamení je prodchnuto duchem entuziasmu, kterým podněcuiete druhé. Nezdolný optimismus nechybí ani vašim nápadům, a to jsou důvody, které vás staví do role populárního a oblíbeného člověka.

26. 7. - pátek

Zase jeden ze šťastných dnů vzdušných Blíženců, kterých v tomto roce nemusí být mnoho. Pokud jste se rozhodli pro svatbu nebo podobný významný krok, urči váminese hodně radosti.

27. 7. - sobota

Nabídka výměnného pobytu nebo superhodné dovolené na poslední moment nepadá z nebe každý den. Devátý dům spolu s ostatními vlivy )e podobným náhodám hodně nakloněn.

28. 7. - neděle

Vaše spokojenost nemůže být větší a určitý nadstandard i v utrácení za věci pro radost nesmírně zvýší vaše sebevědomí, které je nutné pro naplněný život každého Blížence.

Blíženci
Když váš partner je...

    Beran: Pozor by si měl dávat na jakékoliv magické pokusy. Je zbytečné, aby se přesvědčoval, že to funguje, zrovna v době, kdy by to nam mohlo zanechat opravdu nepříjemné následky. Býk: Udiví vás, kolik kolem sebe máte dobrých přátel při  problémech, které zrovna prožíváte, bude jejich přítomnost jako balzám pro duši.
Blíženec:  Začínáte dostávat nové životni impulzy. Protože planety procházejí vaším druhým domem, můžete se těšit na to, ze se manifestu ve finanční podobě a ze se vám bude spolu dařit podstatně lépe. Rak: Přemýšlí nad tím, ze jeho narozeniny nedopadly přesně tak, jak si představoval. Vy se mu budete smát, a tím taky pohodu mezi vámi příliš nevylepšíte.
Lev: Radost mu můžete udělat grilováním, které mu dáte na starost. Může všechny kolem přesvědčit, že oheň )e opravdu jeho živlem a že umí s jeho pomocí vytvořit opravdové koncerty pro mlsná ústa. Panna:  Jak se mu dovolena blíží, začíná být čím dál nervóznější. Tento jeho stav lze sice připsat na vrub Satana v kvadratuře, ale není nikde řečeno, že byste měli snášet bez odměny všechno, co to s sebou přináší.
Váha: Měli byste naslouchat tomu, co vám chce říci. Když v tomto ohledu nevyužijete nadcházejících dnů, můžete váš vztah zkomplikovat a odsoudit k neporozumění na hodně dlouho. Štír: Je neustále středem pozornosti - bohužel spíše to negativní. On má pocit, ze mu okolí schválně hází klacky pod nohy, zatímco vy dobře chápete, co )e k tomu vede.
Střelec: Můžete s m navázat docela sympaticky vztah. Pokud navíc budete deklarovat, ze po něm nic nechcete a že jste s nim )enom kvůli jeho osobnosti, může se protáhnout na hodně dlouho. Kozoroh:  S řešením svých problémů by neměl pospíchat. Když to vydrželo tak dlouho, určitě to počká do příštího týdne, kdy pomine tlak Jupitera a on se bude moci daleko lépe soustředit.
 Vodnář:  Úplněk v jeho znamení může být velice příjemným zážitkem - hlavně když pochopíte, že jste spolu, protože chcete a ne proto, že vám to něco přináší. Ryba: Černá Luna v jeho druhém domě bude o penězích Bude jich buď málo, nebo moc a v každém případě s nimi budou spojeny nějaké negativní a nepříjemné problémy. Naštěstí jste na to dva a zvládnete je.

Copyright © 2001 MaRcom-Eko s.r.o