Aktuality

 

   Čtvrtý ročník soutěže Dívka Polabí odstartoval v sobotu 13. 10. 2001 v Nymburce. Neveřejné výběrové základní kolo dívek ve věku 7 až 12 let proběhlo v auditoru ZŠ Komenského. 
   Všechny účastnice základního kola předvedly své dovednosti v praktických disciplínách: navlékání korálků, přišívání knoflíků, zkusily udělat reklamu na oblíbenou hračku a vlastní výrobek. Ve volné disciplíně zpívaly , tancovaly, recitovaly a cvičily.
   Dívky byly odvážné a roztomilé. Každá by si zasloužila být ta nejlepší, ale postoupit do finále mohly pouze tři dívky z každé věkové kategorie. Do finále se probojovaly:  osmiletá Kateřina Sysová z Hořátve a osmiletá Alena Šteflová z Nymburka, který získala titul Perla Polabí 2002 základního kola. vítěznou korunku a titul Dívka Polabí 2002, Děvče roku  - Little Miss základního kola si odnesla Michaela Tomková z Budiměřic.
   Na pražském finále budou nymburský okres také reprezentovat desetiletá Michaela Nováková z Poděbrad, desetiletá Aneta Mýtová z Nymburka a desetiletá Simona Hlaváčová z Nymburka.
   

   3. a 4. listopadu - Základní kolo pro Prahu
   16. listopadu - Základní kolo pro Vrchlabí
   
   24. listopadu - Finále v Praze (7-12 let) -
začátek 10.30 hodin
Karlínské Spektrum
Karlínské náměstí 7
Praha 8

   1. prosince - Finále v Praze (13-17 let) -
začátek 15.00 hodin
Disko klub Velvet - Vamp
ul. 5. května 1640
(kongresové centrum)
Praha 4

 

 

zpět